İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Dizi ‘Sana Söz’ Başlıyor! Sana Söz Dizisi Hakkındaki Her Şeyi Sizler İçin Derledik

Heyecan uyandıran konusu ile dikkatleri çeken Sana Söz dizisi Star TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Uzun zamandır merakla beklenen yeni dizinin yayın tarihinde son ana gelindi. 2 Kasım 2021 Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak Sana Söz yeni sezonun iddialı dizleri arasında yer alıyor.

Sana Söz dizisinin oyuncuları kimler?

Sana Söz hikâyesi kadar oyuncuları ile ön plana çıkan dizeler arasında. Başrollerini Erkan Petekkaya (Ömer Duran) ve Nehir Erdoğan’ın (Elif Karava) paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda başka pek çok ünü isim bulunuyor. Serkan Altunorak, Ali Önsöz, Hivda Zizan Alp, Ayça İnci Orhan Güner, Selin Genç, Atakan Hoşgören gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Saner Ayar’ın (O3 Medya) yapımcısı olduğu dizinin senaryosunu Ozan Aksungur kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Hayat Öpücüğü, Öldür Beni Sevgilim, Son Destan gibi projelerden hatırladığımız Şenol Sönmez oturuyor. Polisiye, dram ve aksiyon türlerindeki dizinin bestelerini ise Ercüment Orkut ve Cem Tuncer yapıyorlar.

Sana Söz dizinin konusu ne?

Sana Söz dizisinde aynı cinayet vakasını çözmek ve olayı aydınlatmak için iş birliği yapan Elif ve Ömer adındaki iki polisin hikâyesi anlatılıyor. Ne olursa olsun inandıklarından vazgeçmeyen bu iki polis amaçlarına ulaşmak için hedeflerinden asla şaşmıyor. Acımasız ve adalet bir düzenle baş etmeye çalışan ve savaş açan iki polis birlikte hareket edip, birlikte mücadele ediyor. Aynı zamanda Elif ve Ömer arasında kırık bir aşk hikâyesi de olacak. Fakat Ömer ve Elif için duygularından çok, amaçları ve savaşları önemli olacak.

Şu ana kadar üç farklı tanıtımı yapılan dizinin afişinde polisi canlandıran Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın aksiyona işaret eden görüntülerinden oluşuyor.  Yayınlanan afiş ve fragmanlar ile şimdiden seyirciyi yüksek tempolu bir dizinin beklediğinin işaretleri verilmiş durumda.

Dizinin daha önceki tanıtımlarında yayın tarihi için 29 Ekim Cuma akşamında yayınlanacağı belirtilmişti. Son dakikada yapılan tarih değişikliğinin sebebi ise bilinmiyor. Sana Söz 2 Kasım Salı akşamı nefesleri kesen ilk bölümüyle başlıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.