İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?

Dijital içerik platformu Blu TV’nin orijinal yapımları arasında yer alan Yarım Kalan Aşklar dizisi yayınlandığı dönem oldukça sevilmişti. Kısa süreli olmasına rağmen oldukça etkili bir proje olarak hafızalara kazındı. Etkileyici hikâyesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosu ile de öne çıkan dizi hakkındaki pek çok şeyi tvcini.com takipçileri için hazırladığımız yazımızın devamında bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

İlk bölümü ile 10 Eylül 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkan internet dizisi, 8 bölüm sürdü ve 29 Ekim 2020 tarihinde sona erdi. 7.8’lik IMDB puanı ile başarısını kanıtlamış olan dizi hakkında pek çok merak ediliyor. Eleştirmenlerden de oldukça iyi yorumlar alan diziye biraz daha yakından bakalım.

Yarım Kalan Aşklar Yapım Ekibi

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen dizinin yapım sorumluluğunu Blu TV ile birlikte Tims&B Productions üstlenirken, yapımcı olarak Timur Savcı ve Burak Sağyaşar görev aldı. Dram, aksiyon ve fantastik türleri arasında gezinen dizinin senaryosunu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur birlikte kaleme aldılar.

Dizinin yönetmen koltuğunda Suskunlar (2012), Hayat Hanım (2014), Ölene Kadar (2016) gibi dizilerden hatırladığımız, aynı zamanda oyunculuk da yapan Umur Turagay oturdu. Dizi “Bakmak Yetmez, Görme Dene!” sloganı ile yayınlanmıştı.

Yarım Kalan Aşklar Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Burak Deniz (Mehmet Kadir Bilmez – Ozan), Dilan Çilek Deniz (Elif Urazoğlu), Cem Davran (Nejat Amir) ve Ezel Akay (Ayı İsmet) yer aldı.

Ayrıca Tolga Sarıtaş (Ozan), Esra Ruşan (Saadet), Nazlı Bulum (Ebru), Cihat Süvarioğlu (Mehmet) ve Gizem Ünsal (Ece) gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev aldı.

Yarım Kalan Aşklar Konusu

Dizi, Ozan isimli karakterin geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettikten sonra farklı bir bedende yeniden dünyaya dönmesine odaklanıyor. Başarılı bir gazeteci olan Ozan’ın, yine gazeteci olan Elif ile mutlu bir beraberliği vardır. Tozpembe hayatları düğün günü Ozan’ın yaşamını kaybetmesi ile alt üst olur.

Ozan ölmüştür fakat başka birinin bedeninde yeniden hayat bulur. Gözü kara bir gazeteci olan Ozan, yeni bedeniyle kendisini kimin öldürdüğünü araştırmaya başlar ve Elif’e gerçekleri nasıl anlatacağının planlarını yapar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.