İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seyyar Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dijital içerik platformu Puhu TV’nin orijinal dizisi Seyyar hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını tvcini.com takipçileri için derlediğimiz yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tek sezon süren özgün internet dizisi Seyyar oldukça sevilmişti. Seyyar dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar…

11 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Seyyar, 11 Ağustos 2021 tarihinde final yapmıştı. 10 bölüm boyunca süren dizi Puhu TV’nin orijinal içerikleri arasında yar alıyor. Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yer alan Puhu TV nokta atışı işler yayınlıyor. Özellikle diziler konusunda savurgan davranmayan platformun şu an için sadece 5 orijinal dizi içeriği bulunuyor. Seyyar isimli dizi de bu nadir Puhu TV ortak yapımı orijinal içeriklerden bir tanesi.

Seyyar Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Özge Özacar, Erdem Kaynarca ve Ozan Ağaç yer alıyor. Ayrıca Zeynep Coşkun, Eşref Seyitoğlu, Nalan Olcayalp, Nevzat Yılmaz, Emir Ünver, Onur Alagöz, İbrahim Şahin, Yaşar Karakulak, Semiha Bezek, Emirhan Akbaba ve Vurgun Adayalı gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

Seyyar Dizisinin Yapım Ekibi

Aksiyon, macera, dram ve suç türleri arasında gezinen dizinin her bir bölümü ortalama 60 dakika sürüyor. Dizinin senaryosunu Karadayı, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Kahramanlar, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Börü gibi çok ses getiren dizilerde oyuncu olarak görev alan Ozan Ağaç kaleme alıyor. Seyyar, Ozan Ağaç’ın kaleme aldığı ilk dizi senaryosu olma özelliğini taşıyor.

Dizinin yapım sorumluluğunu Puhu TV ile birlikte Limon Film üstleniyor. IMDB puanı 6.7 olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Börü (2018) ve Gül (2016) filmleri ile gündeme gelen Cem Özüduru oturuyor.

Seyyar Dizisinin Konusu

Seyyar dizisi Taksim’in Tepebaşı arasında nohut pilav satan kendi halinde bir seyyar satıcı olan Yasin Gencer isimli karakterin yaşamına odaklanıyor. En büyük hayali bir lokanta açmak olan Yasin, sevgilisi Çiğdem ile birlikte yaşıyor. Dedesinden kalma tarifle enfes pilavlar yapan Yasin’in hayatı hayallerine kavuşmak üzereyken bir an da beklenmedik olaylar sebebiyle değişiyor.

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Seyyar dizisi ilk bölümü ile sona erdi ve henüz ikinci sezon için herhangi bir duyuru yok.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.