İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Netflix’in Yeni Filmi Beni Çok Sev 19 Kasım Tarihinde İzleyici Karşısına Çıkacak

Netflix’in yerli piyasaya yatırımları sürerken peş peşe yeni proje haberleri geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Netflix sponsorluğunda çekilen yerli dizi Kulüp izleyicisi bol olan bir yapım olmuştu. 2021 yılının sonuna doğru yaklaşırken yeni yerli sinema filmi Beni Çok Sev izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix’in duygulu ve samimi olarak adlandırdığı Beni Çok Sev filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor. 1976 doğumlu yazar, senarist ve yönetmen Mehmet Ada Öztekin daha önce pek çok dizi ve sinema filminde yönetmenlik yaptı. Yönetmen olarak görev aldığı yapımlar arasında Ferhat ile Şirin, 7. Koğuştaki Mucize, Bodrum Masalı, Bana Masal Anlatma, Kaybedenler Kulübü Yolda gibi büyük projeler yer alıyor.

Deniz Çağatay’ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği dram ve suç türündeki film, yılın iddialı yapımları arasında yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça usta isimlerden oluşuyor. Filmin başrollerini en son Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle karşımıza çıkan Sarp Akkaya ve Bir Aile Hikâyesi dizinde canlandırdığı Reyhan karakteri ile hafızalarda yer edinen Songül Öden paylaşıyor.

Beni Çok Sev filminin oyuncu kadrosunda Füsun Demirel, Ercan Kesal, Ushan Çakır, Güner Özkul, Serpil Özcan, Doğukan Polat, Sinan Arslan, Ali Seçkiner Alici ve Aleyna Özgeçen gibi isimler yer alıyor.

Beni Çok Sev filminin konusu ne?

Sedat Konya cezaevinde çalışan bir gardiyandır. Bir gün kendisine 14 yıldır mahkûm olan Musa’yı ailesini ziyarete götürme görevi verilir. Musa bunca yıl sonra ailesine ve kızına kendisini affettirmek niyetindedir. Eşi, annesi ve kızı Yonca ile güzel bir gün geçiren Musa ziyaret sırasında bir şeylerden şüphelenmeye başlar. Kısa sürede şüphelerinin yersiz olmadığını anlar. Yonca Musa’nın kızı değildir ve gerçek kızı öldürülmüştür. Öğrendiği bu trajik gerçekle birlikte ziyareti mahvolan Musa, kızının neden öldürüldüğünü araştırmaya başlar.

Beni Çok Sev filmine ait Netflix’in tarafından paylaşılan resmi fragman seyirciyi oldukça dramatik anların beklediğini habercisi durumunda. Love Me Instead adıyla Netflix platformu üzerinden 19 Kasım Cuma günü yayınlanacak Beni Çok Sev tüm dünyadan aynı anda izlenebilecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.