İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konuşanlar Programının Yıldızı Hasan Can Kaya Üzücü Haberi Duyurdu

Konuşanlar’ın ünlü komedyeni Hasan Can Kaya, programın yönetmenliğini yapan iki buçuk yıllık sevgilisi Sultan San ile ayrıldıkları haberini duyurdu. Hasan Can Kaya ayrılıklarının iş ilişkilerine yansımayacağını belirtti.

İlk kişisel stand-up komedi projesi Kanuşanlar Talk Show ile adını dünya çapında duyurmayı başaran Hasan Can Kaya ve Sultan San aşk hayatlarının yanı sıra iş ilişkilerini de birlikte yürütüyorlardı. Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu Exxen platformundaki başarısının dışında ilk defa özel hayatı ile gündeme gelen Hasan Can Kaya, ayrılık kararını birlikte aldıklarını söyledi.

1983 doğumlu olan Sultan San, Hasan Can Kaya’dan 6 yaş büyük. Konuşanlar programının yönetmenliğinden önce Güldür Güldür, Beşer Beşer ve başka pek çok BKM projesinde yer aldı.

Şimdilerde Hasan Can Kaya’nın ismi özel bir şirkette insan kaynakları yöneticisi olarak çalışan Sevil İlayda Koçak ile anılıyor. İddialar göre ünlü komedyen Sevil İlayda Koçak ile yaz aylarında Çeşme’de tanıştı. Sevil İlayda Koçak’ın yer aldığı bir fotoğrafın paylaşılması yeni bir aşk mı doğuyor sorusunu gündeme getirdi. Ayrılığın ardından ortaya çıkan fotoğraf, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fakat henüz Hasan Can Kaya’dan bir açıklama gelmiş değil.

Hasan Can Kaya kimdir?

1989 İstanbul doğumlu olan Hasan Can Kaya talk show programından önce 2008 – 2015 yılları arasında FOX ve Star TV’de yayınlanan “1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk” isimli dizide senaristlik yapıyordu. Bir arkadaşının önerisi ile Leman Kültür Beşiktaş’ta stand-up gösterileri düzenlen Kaya, il kişisel projesi Konuşanlar ile kısa sürede başarı elde etmişti.

İlk dönemlerinde bölümleri youtube platformu üzerinden paylaşılan Konuşanlar Türkiye’nin en çok izlenen videoları arasındaydı. Sonrasında Exxen’e geçiş yapan Konuşanlar kısa sürede kırk milyonun üzerinde izlenmeye ulaştı. Bu şu ana kadar Türkiye dijital platformlarında ulaşılan en yüksek izlenme sayısıydı.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında seçtiği seyircilere sorular yöneltiyor ve gelen yanıtlar üzerinden mizah dolu bir sohbet gelişiyor. Oldukça dinamik bir proje olan Konuşanlar dijital platformların en sevilen programları arasında yer alıyor. Her Cuma Exxen’de yayınlanan Konuşanlar’ın şu sıra 2. sezonu devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.