İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

How I Met Your Mother Dizisinden Spin-Off: How I Met Your Father

ABD’nin sevilen dizisi How I Met Your Mother Dizisinden spin-off geliyor. How I Met Your Father ismi ile yayınlancak spin-off, 2022 yılının başlarında sevenleri ile bulaşacak.

19 Eylül 2005 yılında ABD’nin CBS kanalında yayın hayatına başlayan How I Met Your Mother geniş bir izleyici kitlesine hitap etti. Kısa sürede büyük bir etki yapan dizi dünyanın birçok ülkesinde izlendi. Yayınlanan 9 sezonun ardından How I Met Your Mother 31 Mart 2014 tarihinde ekranlara veda etmişti.

Romantik komedi, durum komedisi (sit – com) türündeki dizinin hem proje tasarımını hem de yapımcılığını Craig Thomas ve Carter Bays üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise Pamela Fryman, Neil Patrick Harris, Rob Greenberg gibi yer alı.

Amerikalı oyuncu, komedyen, yazar ve stand-up’çı Bob Saget, How I Met Your Mother’da anlatıcı olarak görev aldı. Dizinin başrollerinde ise Jason Segel, Josh Radnor, Cobie Smulders, Cristin Milioti, Alyson Hannigan ve Neil Patrick Harris gibi isimler görev aldı.

Amerika’nın New York kentinde çekilen dizi toplamda 208 bölümden oluşuyor. Dizinin son olarak 40 dakikalık bir özel bölüm ile ekranlara gelmişti.

How I Met Your Mother

Dizi Bob Saget’in seslendirdiği Ted Mosby isimli karakterin çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştıklarını anlatması ile başlıyor. 2030 yılında başlayan dizi 2005’e dönerek izleyiciyi Amerika’nın eğlenceli yaşantısının içine çeker. Beş yakın arkadaşın yaşamlarına odaklanan dizi kadın – erkek ilişkilerini mizahi bir üslupla ele alır.

How I MeT Your Father

How I Met Your Mother dizisini babanın ağzından dinlemiştik. Fakat bu defa tüm olaylar annenin ağzından aktarılacak. How I Met Your Father dizisi aynı konseptte devam edecek. Geçtiğimiz günlerde dizi karakterlerinin Brooklyn Köprüsü’nde olduğu bir fotoğraf yayınlanmıştı. Fotoğrafta dizinin ana karakter oyuncuları olan Hilary Duff, Tom Ainsley, Chris Lowell, Tien Tran ve Suraj Sharma yer alıyor.

Hilary Duff tarafından paylaşılan görsel dizinin atmosferine dair küçük de olsa bir çıkarım yapma olanağı sağlıyor. Hilary Duff dizide anlatıcı olan Sophie karakterini canlandıracak.

10 bölümden oluşacak How I Met Your Father 2022 yılı itibariyle Amerika’da etkinlik gösteren Hulu isimli platformda prömiyer yapacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.