İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

GAIN Nedir? En Sevilen GAIN İçerikleri Nelerdir?

Dijital medya dünyasına yeni giriş yapan Gain oldukça başarılı adımlarla ilerliyor. Platformunda yer vermiş olduğu mini dizilerle adından söz ettirmeyi başaran yayın kuruluşu, git gide etki alanlarını genişletiyor. Yayınlamış olduğu eğlence ve haber programları, belgeseller ve hayat hikâyeleri ile de dikkat çeken platformun en beğenilen orijinal yapımlarını siz değerli tvcini.com okurları için derledik. İşte ayrıntılar…

30 Aralık 2020 tarihinde kurulan yeni nesil ideo içerik platformu olan GAIN kısa sürede pek çok takipçiye sahip oldu. Orijinal içeriklerinin yanı sıra dünyadan ve Türkiye’den başarılı kısa filmleri, mini dizileri, youtube yayınları ile tanınmış kişileri ve programları bünyesine katan platform hızla büyüdü. İlk olarak tüm içeriklere ücretsiz erişilebiliyorken, şimdilerde ise aylık ödenen bir meblağ karşılığında tam erişim sağlanıyor.

Başarılı bir yayın stratejisi güden kuruluş, öncelikle mobil cihazlardan içerik tüketen izleyicilere yöneldi. Düşük bütçeli fakat oldukça etkili yapımları ile kısa sürede pek çok takipçiye ulaştı. Alanında Türkiye’nin ilk ve tek örneği olan GAIN yeni yatırımları ile de büyümeye devam ediyor. Beyin Danışmanlık bünyesinde kurulan platformun açılımı Güzel Ahlak İyi İnsan (GAIN) anlamına geliyor.

İşte En Sevilen GAIN İçerikleri

10 Bin Adım

Özelden Yürüyenler

Hamlet

Bizi Ayıran Çizgi

Metot

Ayak İşleri

Terapist

Bir Şifa Bağımlısının İtirafları

Ex Aşkım

Şokopop

Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı

İlbet Ortaylı ile Zaman Makinesi

500T

Dayı Show

Burak Keklik ile Duraktan Durağa

İstanbul Apartmanları

GAIN’in ilk adını tanıttığı proje olan 10 Bin Adım isimli dizide Engin Günaydın ve Deniz Özgür Çınar’ın maceralarına tanık oluyoruz. Her bölümü 10 – 11 dakika arasında değişen dizi, iki karakterin sağlıklı yaşam için sokaktaki yürüyüşlerine odaklanıyor. Her bir bölümde başlarına farklı olaylar gelen iki eski sevgilinin hikayesi kara mizah tonlarında işleniyor. İlk sezonu 8 bölüm süren 10 Bin Adım’ın şu sıralar ikinci sezonu çekiliyor. Senaryosu ve yönetimi Devin Özgür Çınar imzası taşıyan dizinin yapım sorumluluğunu ise Zamkinos Film üstleniyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.