İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

El Kızı Dizisi Beklediğini Elde Edemedi

FOX TV’nin yeni dizisi El Kızı 3. Bölümü ile cumartesi akşamı ekranlardaki yerini alacak. İlk iki bölümünde El Kızı dizisi beğenildi mi? Cumartesi akşamının iddialı dizileri arasında yerini koruyabilecek mi?

El Kızı dizisi FOX TV’nin bu yılın önemli reyting kozlarından birisi. Elbet Bir Gün, Misafir ve El Kızı gibi dizilerle FOX TV bu sezona hızlı bir başlangıç yapmayı hedefliyor.  Beklediği reytingleri elde edemediği Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz ve Yalancılar Mumları gibi önemli yapımların fişini çeken FOX TV gözünü karartmış görünüyor. Başarısız olan her yapım için artık final kararı verilebilir gibi duruyor. Peki, El Kızı ilk iki haftayı nasıl atlattı.

El Kızı, 23 Ekim 2021 cumartesi akşamı yayınlanan ilk bölümü ile beklenen izleyici sıralamasını elde edemedi. Total izleyici grubunun sonuçlarına göre altıncı sıraya yerleşen El Kızı, AB grubuna göre dördüncü, 20+ABC1 grubuna göre ise beşinci sırada yer aldı.

23 Ekim cumartesi akşamı Total grubunun birincisi Gönül Dağı, ikincisi Kardeşlerim ve üçüncüsü Gönül Dağı (Özet) oldu. AB grubuna göre yine birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Kardeşlerim ve üçüncü sırada Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber Hafta Sonu programı yer aldı. 20+ABC1 grubuna göre ise ilk üçün sıralaması AB grubu ile aynıydı.

El Kızı, 30 Ekim 2021 cumartesi akşamı yayınlanan ikinci bölümü ile sıralamasını pek fazla yükseltmeyi başaramadı. Total izleyici grubunun sonuçlarına göre beşinci sıraya yerleşen El Kızı, AB grubuna göre dördüncü, 20+ABC1 grubuna göre ise beşinci sırada yer aldı.

30 Ekim cumartesi akşamı bir önceki haftada olduğu gibi tüm izleyici gruplarında zirve Gönül Dağı’nın olurken, ikinci sırada Kardeşlerim yer aldı.

Ana karakter oyuncuları arasında Sevda Erginci, Perihan Savaş,  İsmail Ege Şaşmaz, Fikret Kuşkan, Sedef Avcı gibi önemli isimlerin yer aldığı El Kızı dizisi, çok erken bir yaştayken öksüz kalan Ezo isimli bir kızın hüzünlü hikâyesine odaklanıyor.

El Kızı henüz çok yeni bir yapım olması sebebiyle istediği izlenme oranını elde edememiş olsa da, ilk haftadan ikinci haftaya geçerken küçük bir hareket olmuş durumda. El Kızı’nın yeni bölümü 6 Kasım cumartesi akşamı FOX TV’de yayınlanacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.