İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cem Yılmaz’ın Yeni Dizisi Erşan Kuneri 2022 Yılında Geliyor

2021 yılının yavaş yavaş sonuna doğru gelirken, kanalların ve dijital platformların 2022 yılı içerikleri oluşmaya başladı. Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri de 2022 yılı itibariyle ekranlardaki yerini almayı bekliyor. Erşan Kuneri dizisi ne zaman yayınlanacak? Erşan Kuneri kimdir? Erşan Kuneri dizisinin oyuncuları kimler? Erşan Kuneri dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını sizler için derledik.

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde yeni dizisi Erşan Kuneri’nin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. 15 Haziran tarihinde başlayan dizinin çekimleri Eylül aynın sonu itibariyle noktalanmıştı. Dizi severlerin merakla beklediği Erşan Kuneri, ekranlardaki yerini alacağı günü bekliyor. Netflix platformu üzerinden tüm dünyadan aynı anda erişilebilecek Erşan Kuneri dizisinin 2022 yılının Nisan ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor. Erşan Kuneri dizisi 8 bölümden oluşacak ve toplamda 6 saat sürecek.

Cem Yılmaz’ın ve Ezgi Mola’nın sosyal medya hesaplarından paylaştıkları set fotoğrafları Erşan Kuneri’nin epeyce renkli bir yapım olacağının işareti oldu. Başrollerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola ve Zafer Algöz’ün yer alacağı dizi durum komedisi türünde olacak. Erşan Kuneri dizisinin oyuncu kadrosunda Merve Dizdar, Çağlar Çorumlu, Bülent Şakrak, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, İbrahim Selim, Uraz Kaygılaroğlu gibi ünlü isimler yer alacak. Erşan Kuneri dizisinin görüntü yönetmenliğini ise duayen isim Uğur İçbak üstlenecek.

Cem Yılmaz, kişisel instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta “Eğer bir Erşan Kuneri filmi izliyorsanız, neler olup bittiğini anlamanız çok zaman alabilir” ifadelerini kullandı.

Erşan Kuneri kimdir?

Erşan Kuneri erotik film yapımcısı ve eğlence mekânı işletmecisi olan kurgusal bir karakterdir. Seyirci, Erşan Kuneri karakteriyle ilk olarak Cem Yılmaz’ın 2004 yılında yayınladığı G.O.R.A filminde karşılaştı. Sonrasında Arif V 2016 filminde tekrar izleyici karşısına çıktı.

Erşan Kuneri dizisi karakterin 70’li ve 80’li yıllardaki maceralarına odaklanacak. Erotik sinema filmlerinde başarı kazanan Erşan Kuneri sinemanın farklı türlerine yönelmek isteyecek. Aynı sektörden olan Payro Kemal, Firdevs, Kaya Akın, Alev, Altın Oran, Seyyal ve Miki Muammer isimli arkadaşları ile farklı sinema türlerinde eğlenceli bir maceraya çıkacak.

Netflix’in 2022 yılında yayınlayacağı yapımları arasında oldukça ses getireceğe benzeyen Erşan Kuneri’yi dizi severler merak bekliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.