İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bonkis Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Kimler?

Dijital içerik yayın platformu Blu TV’nin orijinal yapımları arasında yer alan Bonkis dizisi kısa süreli olmasına rağmen oldukça etkili bir yapım oldu. Alternatif medyanın önemli işleri arasında yer alan Bonkis’e biraz daha yakından bakalım.

22 Ocak 2021 tarihinde ilk olarak izleyici karşısına çıkan dizi 7 bölüm boyunca ekranlara geldi ve 29 Ocak 2021 tarihinde ilk sezonunun finalini yaptı. IMDB puanı 6.6 olan dizinin ikinci sezon hazırlıkları devam ediyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen dizinin 2. sezonu için henüz yayın tarihi için bir açıklama gelmedi.

Bonkis Dizisinin Yapım Ekibi

Dizinin yapım sorumluluğunu CPM Productions üstleniyor. Dram ve komedi türleri arasında gezinen dizinin senaryosunu Deniz Tezuysal kaleme alıyor. İlk sezonda yönetmen koltuğunda Emre Erdoğdu oturdu. Dizinin ikinci sezonunda yönetmen olarak Micheal Önder görev alıyor. Görüntü yönetmenliği görevini ise Deniz Eyüboğlu gerçekleştiriyor.

Bonkis Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin ana karakterlerinden olan Deniz Tezuysal, inançlı ve tutkulu bir kadın olan “Deniz” isimli karakteri canlandırıyor. Vildan Atasever, menajerlik yapan “Ilgın” isimli karakteri, Burak Sevinç ise Deniz’in eki sevgilisi olan “Onur” isimli karakteri canlandırıyor. Sergen Deveci (Özberk) ve Öykü Naz Altay (Eylül) da dizinin ana karakterler oyuncuları arasında yer alıyor.

Ayrıca Lale Mansur (Leyla), Cem Emüler (Kemal), Mehmetcan Mincinozlu (Yorgo), Serhat Parıl (Özgür), Sedat Mert (Gökhan), Hayal Köseoğlu (Özge) ve Nihan Aker (Melis) gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

Bonkis Dizisinin Konusu

Mimarlık yapan Deniz kendi kafesini açma planları yapmaktadır. Mimarlığı bırakıp hayallerinin peşinden giden Deniz, Bonkis isimli bir kafe açar. Kafeyi açtıktan sonra ticari hayatın getirdiği sorunlarla uğraşırken, kendisini beklemediği bir aşk serüveninin içerisinde bulur.

Dizinin bölümleri sırasıyla; “Nisan”, “Leyla”, “Pavyon”, “Bodrum”, “Büyük Sıçış”, “Yanıyor” ve “Mühür” isimleri ile yayınlandı.

Bonkis Dizisinin İkinci Sezonu

İkinci sezonda kadroya sürpriz isimler dâhil olurken, izleyiciyi daha aydınlık ve eğlenceli bir dönem bekliyor. İkinci sezonda Bonkis, izleyiciyi Bozcaada’daki bir festivale doğru yolculuğa çıkarıyor. Ayrıca kafenin feminist pavyona dönüşme hikâyesi ise izleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.