İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Blu TV’nin Yeni Dizisi Saklı 23 Kasım’da İzleyici İle Buluşuyor

Blu Tv yeni sezonda da özel yapımları ile adından söz ettirecek gibi görünüyor. Yeşilçam, Saygı, Doğu, İlk ve Son, Sokağın Çocukları, Renkli Rüyalar Oteli, Bartu Ben, Yarım Kalan Aşklar, Alef, Bozkır ve daha pek çok ünlü özel yapımları ile öne çıkan Blu TV’nin yeni dizisi Saklı için geri sayım sona erdi.

Blu TV’nin yeni ve özel dizisi Saklı, 23 Kasım tarihinden itibaren tüm bölümleriyle izlenebilecek. “Herkesten Saklar, Kendinden Kaçamazsın” sloganı ile ortaya çıkan dizi gerek senaryosu gerekse oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Saklı Dizisinin Yapım, Yönetim ve Senaryo Ekibi

Saklı dizinin senaryosu İstanbullu Gelin, Bana Sevmeyi Anlat, Sonsuz Aşk, Küçük Kadınlar, Bitmeyen Şarkı gibi yapımlarının yazım çalışmalarında yer alan Deniz Akçay Katıksız kaleme alıyor.

Deniz Akçay aynı zamanda Saklı dizisinin yönetmen koltuğunda da oturuyor. Saklı’nın yapım sorumluluğunu ise Metin Alihan Yalçındağ, Mehmet Altıoklar ve Özge Bulut Maraşlı tarafından kurulan May Produtions üstleniyor.

Saklı Dizinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin ana karakter oyuncuları arasında Hazar Ergüçlü, Ahmet Rıfat Şungar, Fırat Çelik ve Defne Kayalar yer alıyor. Hazar Ergüçlü’yü en son Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde, Ahmet Rıfat Şungar’ı Gain’de yayınlanan Hamlet isimli dizide, Fırat Çelik’i Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde ve Defne Kayalar’ı Netflix’te yayınlanan Bir Başkadır isimli dizide görmüştük.

Ayrıca Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda Janset, Yekta Kopan, Zuhal Olcay, Erdal Küçükkömürcü, Nur Sürer gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Saklı Dizinin Konusu

Dram ve romantizm türlerinde gezinen Saklı dizisi iki evli insanın aniden başlayan yasak aşklarını konu ediniyor. İlk kitabını yazmaya çalışan bir adam ile acı çekmekte olan bir kadının beklemedikleri bir anda yakınlaşmaları sıradan bir ihanet olmanın ötesine geçiyor. Tatil kasabasında başlayan yasak aşk hikâyesi karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden anlatılıyor.

Saklı Dizisi Orijinal Yapım

Saklı dizisi dram, gizem ve psikoloji türlerindeki The Affair isimli ABD yapımından uyarlandı. 12 Ekim 2014 tarihinde başlayan yayın yolculuğu 3 Kasım 2019 yılında son buldu. ABD’nin Showtime kanalında gösterilen The Affair çok sevilmişti.

Blu TV’nin yeni dizisi Saklı 10 bölümden oluşan ilk sezonu ile 23 Kasım 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.