İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amasya Valisi ‘Kaderimin Oyunu’ Dizisinin Setini Ziyaret Etti

Çekimleri Amasya’da devam eden Star TV’nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu’nun setini Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Amasya Valisi Mustafa Masatlı ziyaret etti. Çekimleri yaklaşık bir aydır devam eden dizinin vizyon tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

Star TV’nin önemli bir reyting kozu olarak gördüğü Kaderimin Oyununu dizisinin kasım ayında yayınlanacağı duyurulmasına rağmen hazırlıkların geç başlaması sebebi ile şimdilik yeni bir yayın tarihi açıklanmadı. Fakat dizinin 2022 yılı öncesinde yayınlanması planlanıyor. Annemizi Saklarken, Sana Söz ve Benim Hayatım gibi dizilerle yeni sezona iddialı bir giriş yapan Star TV, Kaderimin Oyunu dizisinin de eklenmesiyle çıtayı yükseltecek gibi görünüyor.

Aşk, dram ve gerilim türlerinde hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli renkli isimlerden oluşuyor. Öykü Karayel’in ulusal televizyon kanallarına geri dönüş projesi olan Kaderimin Oyunu isimli dizinin oyuncu kadrosunda Sarp Apak, Esra Dermancıoğlu, Meriç Aral, Bora Karakul, Kıvanç Kasabalı, Akın Akınözü, Büşra Geyik Kaan Çakır gibi isimler yer alıyor. Son olarak TRT 1 kanalının sevilen dizisi Gönül Dağı’ndan ayrılan Cemre Melis Çınar’ın da Kaderimin Oyunu kadrosuna dâhil olduğu açıklanmıştı.

Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Sefirin Kızı ve Kardeşlerim gibi başarılı yapımlardan hatırladığımız Nazlı Heptürk (NGM Yapım) üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturuyor. Çekimleri Amasya’da devam eden Kaderimin Oyunu dizisinin senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Ozan Aksungur birlikte kaleme alıyorlar.

Amasya halkının oldukça ilgisini çeken dizinin setini geçtiğimiz günlerde şehrin valisi ve belediye başkanı ziyaret etti.  Vali Mustafa Masatlı ve belediye başkanı Mehmet Sarı’nın yaptığı ziyarette dizi ekibine bölgenin yöresel ürünü olan hünnap ikram edildi.

Kaderimin Oyunu dizisi üvey annesiyle yaşadığı için zorlu bir çocukluk dönemi geçiren Asiye’nin hikâyesine odaklanıyor. 17 yaşındayken iki çocuk annesi olan Asiye zorlu hayat koşulları karşısında kocası Cemal tarafından da terk ediliyor. Güçlükle tutunduğu hayat, karşısına Mahir’in çıkması ile değişmeye başlıyor.

Amasya şehrinin dokusunu etkileyici bir hikâye ile harmanlayan Kaderimin Oyunu çok yakında ilk sezonuyla Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.