İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

3 Kasım Akşamı Reyting Yarışında Zirve Kimin?

Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Esra Erol’da, Masterchef Türkiye, Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber, Müge Anlı ile Tatlı Sert… 3 Kasım 2021 Çarşamba akşamı en çok izlenen yapım hangisi oldu? Dizi reytingleri arasında zirve kimin? 3 Kasım reyting sonuçları açıklandı, işte detaylar…

Televizyon kanalları için iyi bir reyting sıralaması elde etmek oldukça önemli. Her kanal izleyiciyi kendi sunduğu yapımın ilk sıralarda yer alması için büyük tanıtımlar yapıyor. İyi bir sıralama elde edemeyen yapımların fişi çekilirken, en çok izlenen yapımlara daha büyük yatırımlar yapılıyor.

Reyting sonuçları TOTAL, AB ve 20+ABC1 grupları olmak üzere üç farklı kategoride açıklanıyor. AB izleyici grubu eğitim ve gelir seviyesi yüksek kesimi ifade ederken, 20+ABC1 ise yirmi yaş üstü biraz daha düşük gelir grubunu temsil ediyor. Gelir ve eğitim seviyesi harfler ileri doğru gittikçe (D, E) düşmeye başlıyor. Total izleyici grubu ise tüm kesimlerin toplam izlenme oranını ifade ediyor.

3 Kasım Çarşamba akşamının total izleyici grubuna göre birincisi Kuruluş Osman, ikincisi Sadakatsiz, üçüncüsü Kuruluş Osman (Özet), dördüncüsü Esra Erol’da isimli program oldu. AB izleyici grubuna göre ise birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber, dördüncü sırada ise Masterchef Türkiye televizyon programı yer alıyor. 20+ABC1 izleyici grubuna göre ise Kuruluş Osman birinci, Sadakatsiz ikinci, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber üçüncü ve Kuruluş Osman (Özet) dördüncü sırada yer alıyor.

3 Kasım Çarşamba – Total İzleyici Grubunun Listesi:

3 Kasım Çarşamba – AB İzleyici Grubunun Listesi:

3 Kasım Çarşamba – 20+ABC1 İzleyici Grubunun Listesi:

Aksiyon, tarih, macera ve drama türündeki Kuruluş Osman ikinci sezonuyla izleyenleri etkisi altına almış durumda. Başrollerinde Burak Özçivit, Emre Basalak ve Özge Törer’in yer aldığı dizi ATV’nin iddialı yapımları arasında.

Psikolojik gerilim ve dram türündeki Sadakatsiz dizisinin başrollerinde ise Caner Cindoruk ve Cansu Dere yer alıyor. Kanal D’nin başarılı dizisi Sadakatsiz İngiliz yapımı (BBC) Doctor Foster dizisinin bir uyarlaması.

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizileri uzun süre daha çarşamba akşamlarının en çok izlenen programı olacak gibi görünüyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.